Zeytinburnu Dişçi

zeytinburnu-dişçi
zeytinburnu-dişçi

24 Saat Açık Zeytinburnu Dişçi Cumartesi Pazar Gece Açık

İnsan vücudundaki en önemli organlardan biriside dişlerdir. Alınan besinler ağız yolu vasıtası ile mine tabakası tarafından öğütülmektedir. Alınacak zararlı besinler ya da şeker gibi maddeler dişlere zararlar vermektedir. Bu nedenden ötürü zamanla çürüme ve köklerde zayıflama gibi sorunlar ortaya çıkmaktadır. Ağız bakımlarının önemi çok büyüktür. Ayrıca zamanla dolgular, porselen, implant ve kanal tedavisi gibi işlemlerin yapılması da önem arz etmektedir. Kontroller ve tetkikler gece açık Zeytinburnu dişçi tarafından çok kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. Doktorluk alanında lisansüstü eğitimler almış uzman hekimler tüm kontrolleri, tam donanımlı kliniklerde gerçekleştirmektedir. Son teknoloji ürünler vasıtası ile her şey yapılmaktadır. Bu nedenden ötürü hastalarda herhangi bir ağrı veya sızı olmamaktadır. Hastalar genelde klinikten mutlu ayrılmaktadır.

Hizmet Detayları
Hizmetler yapılırken hastaların talepleri ve istekleri doğrultusunda ilerleme kat edilmektedir. Kendini daime geliştiren klinik, içerisinde bulunan sosyal aktiviteler ile hastalara eğlenceli bir ortam sunmaktadır. İlk olarak asistanlar ile görüşme sağlanarak randevu işlemleri tamamlanmaktadır. Randevu işlemlerinin ardından hastalara gün ve saat verilmektedir. Bu tarihte muhakkak kliniğe gidilmesi gerekmektedir. Ardından kliniğe geldikten sonra çeşitli kitapçıklar ve görsel ögeler ile hastalara yapılacak basamaklar hakkında kısa kısa bilgiler verilmektedir. Ayrıca çocukların kişisel gelişimine faydalı sosyal alanlar da bulunmaktadır. Tedavi sırasında oyun parkında çocukların bakım işlemi yapılmaktadır.

Çocukların başında durması için görevliler bulundurulmaktadır. Bekleme sırasında kahve ikramları ve çeşitli ikramlar da ücretsiz olarak sunulmaktadır. Hastalara en etkili ilaçlar verilmektedir. Bu ilaçlar hastalardaki acıyı en aza indirgemektedir. Porselen diş takım süresi yaklaşık olarak 2 saattir. Dolgu işlemleri, çekim işlemleri, kanal tedavisi işlemleri de 1 saat gibi kısa bir sürede tamamlanmaktadır. Buna ek olarak Zeytinburnu nöbetçi dişçi, tel takımları da yapmaktadır. Teller takıldıktan sonra yılda 2 kez verilen ücretsiz kontrol ile hastalara sağlıklı uygulamalar yapılmaktadır. Ayrıca hastalarda gelişen ani olaylar için, acil müdahale odası bulundurulmaktadır. Bu oda sadece acil hastalar için kullanıma açıktır.

Odalar sürekli boş tutulmaktadır ve ani gelişen olaylar burada kaliteli bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Acil müdahale odalarında teknoloji üst düzeydedir. Hastalar bu odalardan genelde huzurlu ayrılmaktadır. Klinikte ayrıca araç servisi de bulundurulmaktadır. Acil mesaj hattı ile telefon numarası bilgileri internet sitesinde yer almaktadır. Bu numaralara alınmak istenen hizmet ve fotoğraflar atılarak, klinik tarafından araç gönderilmektedir. Ardından ise araç ile aynı adrese geri bırakılmaktadır. Tüm bu işlemler için herhangi bir ekstra ücret yansımayacaktır. Kliniğin temizliği çok önemlidir. Hastalıklar temiz olan bu ortamda en aza indirgenmektedir. Temizlik işlemi her gün yapılmaktadır.

Sağlık hizmetlerinin ardından hekimler tarafından program ve uyulması gereken adımlar verilmektedir. Hastaların bu kurallara muhakkak uyması gerekmektedir. Aksi takdirde işlemler kötü sonuçlanabilmektedir. Hekimler hastalara telefon numaralarını da vermektedir. Böylelikle günün her saati gelişen olaylar için doktorlardan bilgi alınabilmektedir. Zeytinburnu nöbetçi diş hekimi, bu bölgede yer alan en profesyonel kliniktir. Üstelik nöbetçi dişçi uygulaması ile haftanın belirli günlerinde gece de hizmet vermektedir. Gece gerçekleştirilen hizmetler gündüz fiyatlarıyla aynıdır.

Klinik içerisinde yer alan dergiler ve televizyonlar daima açıktır ve sağlık sektörü alanında çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Ayrıca hekimler, hastaları yılın belirli aralıklarında kontrole çağırmaktadır. Bu kontroller kesinlikle aksatılmamalıdır. Klinik buna ek olarak protez diş uygulamasını da uygulamaya koymuştur. Hastaların talepleri yoğun olduğundan bu işlem artık uygulanacaktır. Klinik hakkında detaylı bilgiler alınmak isteniyor ise internet sitesinden veya telefonlar ile ulaşım sağlanarak öğrenilebilmektedir. Yazılmış olan mail adreslerinden istek, soru ve görüşler iletilebilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.