24 Saat Açık Dişçi

24 saat açık dişçi
24 saat açık dişçi

24 Saat Açık Dişçi – Kesintisiz ağız sağlığı hizmeti.

Hizmet donanımların tüm organlar kadar ağız sağlığı da önemli unsurlardan biri olmakta. Sürekli olarak tecrübeli ekip ile 24 saat açık dişçi hizmeti de sunulmaktadır. Çene sağlığında tecrübeli ve uzman kadro nöbetçi doktorlar tarafından olası tüm durumlarda hazırlardır. Hizmet kalitesi üst donanımlarda olup, ağız sağlığı için gerekli olan tüm donanımlar sağlanmaktadır. 7 gün 24 saat açık olarak hizmet veren klinikte, sadece acil durumlarda değil, tüm ağız sağlığı tedavilerinde başvurulabilir. Gece ve pazar günleri açık olması, çalışan tüm insanların zaman kaybı yaşamasına büyük ölçüde engel olmaktadır.

– Dolgu
– Kanal tedavisi
– Diş çekimi
– Kaplama
– İmplant
– Zirkonyum
– Acil ameliyat ve cerrahi müdahale (saat 21:00 a kadar)

Tüm hizmet alanını kapsamaktadır. Çok acil durumların yanı sıra, yapılandırılması gereken tüm aşamaları gerçekleşmektedir. En büyük özelliği ise, hastaların kendi talep ettikleri saatlerde gerçekleşiyor olmasıdır. Protez ihtiyaçları da dahil olmak üzere bir çok alanda hizmet sağlanmakta. Ağız sağlığı üzerine operasyon yapılması gereken bütün aşamalar, hafta içi olmaksızın her an uygulanabilmektedir.

Gece veya gündüz fark etmeksizin sınırsız muayene imkanı.
Aşamalar fark etmeksizin en kişi koşullar altında gerçekleşen operasyon hizmetimiz günün her saati istediğiniz zamanlarda gerçekleşebilir. Sürekli hizmet anlayışı ile 24 saat açık dişçi hizmeti sunan nadir kliniklerden biri olmakla birlikte, hastaların büyük oranla kazandıkları zaman kaybı, mesai saatlerinden gitmemektedir. Bu sayede gece sancısı tutan çenedeki sinirler için sabahlara kadar acı çekmenin önüne geçmek adına yüksek donanımla hizmet sağlanabilir. Çoğu insan sabahın kalabalığından gece daha çok fayda sağlamak ve beklememek adına hizmet alabilir. Hafta sonları da dâhil olmak üzere açık olan bir klinik bulunması durumunda ertelemekten kaçınan ve hızlı çözüme ulaşan birçok insan bulunmakta. Uygulanacak işlem aşamaları hiç fark etmeksizin kolaylıkla gerçekleşecek kadar titiz aşamalarla sağlanmakta. Uzun süreli kaplama ve ya zirkonyum tedavileri için dahi olmak üzere her alanda gerçekleştirilebilir işlemler ve operasyonlar yapılmakta.

Acil durumlar için hızlı ve seri hizmet.
Ağız yapısında ansızın farklı nedenlerden dolayı meydana gelen kırılma, ağrı, sızı veya enfeksiyon gibi durumlarda acil müdahale yapılmakta. Ağrı ve sızı olan kısımlarda özellikle çekilmesi durumlarında, sinir alma muamelesi gerekir. Gecenin en geç saatlerinde ya da hafta sonları hiç fark etmeksizin gerçekleşmesi mümkündür. Kısım kısım belirli aşamalardan geçen operasyonların tamamı, en iyi hijyene kavuşmuş ortamlarda yapılması gerekir. Hepa filtre uygulamasına tabi olan, ameliyathane ve acil müdahale ortamlarına müsait olarak sterilize edilmiş odalarda gerçekleşmektedir. Uygulama aşamaları alanın ve zamanın önemi olmaksızın en iyi koşullarda sağlanabilir. Gecenin bir yarısı veya hafta sonları ansızın meydana gelen kırılmalar, kaza dolayısı ile beklenmedik anda ortaya çıkıyor ise, kırık ve çatlamaların tamamı pulpa’da iltihaplanmaya neden olmaktadır. Bu gibi durumlarda diş yapısında meydana gelen hasarların acil olarak onarılması gerekir. 24 saat boyunca açık klinik olası büyük sorunların durmayan ve sızıntı halinde kanama yapan dişlerin en iyi şekilde tedavi edilmesi için iyi bir hizmet olmaktadır.

– Sıcak ve soğuk temas ettiği anda oluşan sızlamalar ve geçmek bilmeyen sancılar.
– Gece saatlerinde başlayan bir türlü dinmeyen ağrı nöbetleri.
– Kaza veya farklı nedenlerden dolayı meydana gelen kırıklıklar.
Bu gibi durumlarda güvenle sürekli hizmet veren klinik hizmetlerinden faydalanılabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.